ارتباط با ما فروشگاه نگارخانه مجازی چند رسانه ای تور مجازی آموزش مجازی مسابقات پيوندها اطلاع رسانی فرهنگی عضويت در باشگاه اخبار صفحه اصلی
فروش ویژه محصولات فرهنگی

بليط نيم بهاي استخر ويژه اعضاي باشگاه مخاطبان

فرهنگسراي مجازي در راستاي تحقق اهداف خود در بخش غني سازي اوقات فراغت نوجوانان و جوانان عضو فرهنگسرا اقدام به ارائه تسهيلات ويژه اي به اعضاي باشگاه مخاطبان خود کرده است و در نخستين گام از اين حرکت قصد دارد با در اختيار قرار دادن بليت هاي نيم بهاي استخر مقدمات خدمات فرهنگي خود را اغاز نمايد.

به اين ترتيب ان دسته از اعضاي باشگاه مخاطبان فرهنگسراي مجازي که در مناطق 1،2،3،4،6،7,8  تهران ساکن هستند مي توانند پس از ارائه درخواست خود در سايت فرهنگسراي مجازي و دريافت بليط الکترونيکي از تاریخ 16 الی 31 اردیبهشت از استخر فرهنگسراي قبا (پايداري) واقع در خيابان ناطق نوري ،ميدان قبا به صورت نيم بها استفاده نمايند.

همچنين فرهنگسراي مجازي جهت ارج نهادن به اعضاي باشگاه مخاطبان خود اين امکان را نيز فراهم نموده تا هر عضو در زمان ثبت نام شخص ديگري را  نيز به عنوان همراه مشخص نمايد تا وي نيز از اين تخفيف بهره مند گردد. (تنها يک نفر)

اعضاء براي رزرو بليط نيم بهاي الکترونيکي بايد در فاصله زماني سي ام فروردين ماه الي پانزدهم ارديبهشت (به مدت 16 روز) با ورود به صفحه کاربري خود در پايگاه اينترنتي فرهنگسراي مجازي بر روي لينک  مشخص شده به همين منظور کليک نموده، تقاضاي خود و  شخص همراه را وارد نمايند و در پايان تاييديه الکترونيکي ثبت نام را دريافت و پرينت نمايند.

لازم به تذکر است که به علت محدوديت در ظرفيت استخر فرهنگسراي قبا، اولويت دريافت بليت نيم بهاي استخر با اعضايي است که سريعتر فرم تقاضا را تکميل نمايند. در صورت تکميل ظرفيت ارديبهشت ماه، اعضايي که موفق به دريافت اين تسهيلات نشده اند در نوبت بعدي خرداد ماه مي توانند اقدام نمايند.

 

برچسب:
شما قبلا امتیاز داده اید، هر کاربر یک بار می تواند امتیاز دهد. با تشکر.
کاربر محترم ، امتیاز ثبت شد. با تشکر از توجه شما.
امتياز مطلب 6.00 (2 رای)

نظرات

*نظر
نظر بصورت خصوصی ارسال شود
کاربر گرامی جهت ارسال نظر لطفا در سیستم لاگین کنید.
       
کليه حقوق اين پايگاه متغلق است به فرهنگسرای مجازی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران 1390